Wieczór panieński to doskonała zabawa, celebruj ten ważny dzień, kupując właściwy upominek dla przyszłej mężatki

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Moment ślubu jest naprawdę szczególny oraz potrzebuje odpowiedniej oprawy. Młodzi małżonkowie świętują tę chwilę na wspaniałych weselach i przyjęciach, żegnając wolny stan. Tradycją staje się też świętowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich. Podczas takich imprez narzeczeni bawią się ze swoimi przyjaciółmi lub znajomymi. Zazwyczaj osobne przyjęcia organizowane są dla pań oraz panów.

To może być naprawdę znakomita zabawa! Wieczory panieńskie robią się w Polsce coraz modniejsze. Zazwyczaj aranżują je przyjaciółki i znajome przyszłych mężatek.
wieczór panieński
Author: Caitlin Regan
Source: http://www.flickr.com
Rzeczone imprezy mają bardzo zróżnicowany przebieg, sporo zależy tutaj od preferencji bohaterki dnia. Znaczna ilość pań decyduje się na spotkania w lokalach, restauracjach albo dyskotekach. Nieraz panie decydują się wyjechać w „babskim” towarzystwie do Spa albo podobnego obiektu, gdzie mogą się troszeczkę porozpieszczać i wypięknić. Popularnością szczycą się też spotkania w warunkach domowych. Podczas wieczoru panieńskiego dla przyszłej mężatki przygotowuje się wiele ciekawych rozrywek i prezentów.
prezenty
Author: UnknownNet Photography
Source: http://www.flickr.com
Który prezent na wieczór panieński będzie dobry? Bez wątpienia wybór prezentu dla bohaterki wieczoru panieńskiego nie okazuje się łatwy, ponieważ chce się nabyć coś fantastycznego, co równocześnie okaże się przydatne. Koleżanki przyszłej panny młodej dosyć często decydują się nabyć elementy zmysłowej bielizny, jak chociażby koszulka nocna lub [wyjazdy narciarskie włochy] piękny komplecik. Czasami kupuje się także frywolne albo zabawne gadżety, które mogą się przydać przyszłej żonie. Częstym elementem takich imprez staje się również tort - (http://babie-lato.com/kurs-cukierniczy) lub inne słodkości stylizowane w dość frywolnym klimacie. Koleżanki panny młodej przygotowują też osobiście zrobione prezenty, jak choćby księga dobrych rad czy przepiśnik na receptury kuchenne.Czasami kupuje się także osobne upominki
Czasem zdarza się tak, że uczestniczki wieczoru panieńskiego przynoszą także osobne podarunki dla przyszłej żony. Zatem prezent dla fajnej dziewczyny, która wkrótce zostanie mężatką wcale nie musi być związany z tematyką małżeńską, gdyż można kupić coś, co jej samej sprawi radość. Kupić można więc kosmetyki, biżuterię, książki, jak także inne artykuły zgodne z jej zainteresowaniami. Można również poprosić przyszłą pannę młodą, aby zrobiła listę, co chciała by otrzymać