raj

Ogrodzenie na plac zabaw
Author: Legi
Source: Legi
Czy wiesz, jak ogromną moc przekonywania mogłaby mieć taka forma przekazu jaką jest audycja radiowa? W dniu trzydziestego października 1938 roku amerykańska stacja radiowa CBS nadała tak pełnowymiarowe słuchowisko autorstwa Orsona Wellsa pt.
Szwecja
Author: www.4taroty.pl
Ten, kto lubi amerykańskie kino, zdaje sobie sprawę z tego, że prawie każdy posiada tam pistolet. Takie jest u nich prawo. W Polsce jest jednakże całkowicie inaczej.


Niejeden broni swego prawodawstwa - Amerykanie mówią, że posiadanie broni jest równoznaczne z prawem do wolności i obrony życia swego oraz swych bliskich.
drink bar wrocław
Author: Piotr Marek
Source: Selena SA
Wrocław z pewnością jest miastem, jakie dobrze jest odwiedzić. Oferuje sporo ciekawych zabytków oraz miejsc, w jakich spokojnie wypoczniemy. Co istotne, mieszkańcy tego miasta są niezwykle życzliwi.


Każdego roku Wrocław odwiedzają fale turystów.
koncept gra
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe używane w przestrzeni domowej w trakcie różnorodnych spotkań z rodziną, czyli potoczne „planszówki” zawsze stanowiły sprawdzony sposób na umilenie wspólnie spędzanego czasu.
Pianino, fortepian
Author: east_mountain
Source: http://www.flickr.com
Planszówki to doskonałe rozwiązanie na wieczorne spotkania z przyjaciółmi. Jeżeli pragniemy przyjemnie spędzić czas z najbliższymi to też dobrze będzie rozłożyć na stole jakąś dobrą grę, a bez wątpienie wszyscy będą świetnie się bawić.


Jeśli szukamy gry dla rodziny, to doskonałym wyborem będą Przebiegłe Wielbłądy.
paintball gdynia stocznia
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Współczesny świat to szeroki wybór - tę zasadę da się odnosić niemalże do wszystkich dziedzin naszej egzystencji, również do rozrywki. Dzisiaj mamy szereg różnorodnych opcji, jakie zapewniają rozrywkę najwyższych lotów.
Subscribe to RSS - raj